Nasz zespół

Krzysztof Iwan Ekspert finansowy

Od prawie 16 lat związany jestem z branżą finansową, najpierw jako doradca finansowy, później jako dyrektor oddziału. Teraz jako członek Grupy ANG prowadzę własne biuro pod marką Guru Group.

Z wykształcenia jestem specjalistą telekomunikacji i przez 15 lat związany byłem z tą branżą. To doświadczenie pozwala mi wnosić do codziennej pracy analityczne myślenie w połączeniu z dążeniem do nowoczesności. Od kilku lat publikuję w mediach swoje artykuły, występując jako ekspert rynku nieruchomości, ale głównie specjalista w temacie kredytów hipotecznych. Dzięki temu czasami doradzam sporej grupie klientów jednocześnie :-) Szkolę także doradców wprowadzając ich w tajniki zawodu.

Moje hobby od zawsze to stolarstwo meblowe odziedziczone w genach po dziadku oraz przemierzanie okolicy (czasami bez celu, ale nie bez sensu) na motocyklu. Wtedy mam czas na przemyślenia co dobre a co złe i na cieszenie się życiem - polecam każdemu :) Każdy dzień pracy to nauka i poszerzanie wiedzy. Każdy klient to doświadczenie, które procentuje przy obsłudze następnych.

tel. 502-387-352     e-mail: krzysztof@gurugroup.pl

Przemysław Iwan Ekspert finansowy

Jestem absolwentem kierunku Finanse i Rachunkowość, specjalność Doradca finansowy na Uniwersytecie Łódzkim. Moja praca magisterska poruszała problemy związane z walutowymi kredytami hipotecznymi, szczególnie tymi we frankach szwajcarskich.

Od kilku lat jestem związany zawodowo z branżą finansową. Doświadczenie zdobywałem zarówno jako pracownik banku jak i pośrednik kredytowy. Jestem również absolwentem kursu maklerskiego i przygotowuję się do państwowego egzaminu na licencję maklerską.

Obecnie zajmuję się głównie finansowaniem dla firm oraz kredytami gotówkowymi, a także fotowoltaiką.

tel. 500-472-137     e-mail: przemyslaw@gurugroup.pl

Małgorzata Gromadzka-Bogusz Ekspert finansowy

Moja codzienna praca polega na uczciwym doradztwie. Rozległa wiedza na temat procedur bankowych poparta wieloletnim doświadczeniem, dbałość o interesy klienta, czynny, jasny i skuteczny kontakt, umiejętność słuchania to moje priorytety.

Do każdego klienta mam indywidualne podejście co powoduje najlepiej dobraną ofertę finansowania. Dobra organizacja pracy pomaga mi osiągać bardzo dobre efekty co wpływa na pozytywną ocenę mojej osoby zarówno przez inwestorów jak i konsumentów.

tel. 660-633-200     e-mail:malgorzata@gurugroup.pl

Tomasz Bogusz Ekspert finansowy

Jestem agentem ubezpieczeniowym z kilkuletnim doświadczeniem.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie w zależności od jego potrzeb. Cechuje mnie profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Lubię podróże i interesuje się piłką nożną.

tel. 601-707-147     e-mail:tomasz@gurugroup.pl

Nasze biuro