Faktoring

Twój sposób na płynność finansową


Natychmiastowe podniesienie płynności przedsiębiorstwa

Poprawienie wizerunku firmy w oczach klientów przez wydłużenie terminów płatności

Brak badania zdolności kredytowej i dostarczania zaświadczeń z ZUS i US

Zacznij korzystać

Zostaw dane - przedstawimy Ci ofertę atrakcyjnego faktoringu:

Wypełniając formularz otrzymasz od nas pełne wsparcie przy uruchomieniu usługi faktoringu.

Czym jest faktoring?

Faktoring jest jedną z form finansowania działalności gospodarczej, prowadzącą do natychmiastowego podniesienia jej płynności. Szybkie pozyskanie kapitału polega na zdredukowanie czasu potrzebnego na otrzymanie płatność za faktury wystawione kontrahentom.

Po wystawieniu faktury jest ona zgłaszana do firmy faktoringowej. Wtedy następuje jej weryfikacja i realizacja płatności.

Istotną korzyścią dla klientów jest możliwość otrzymania natychmiastowej zapłaty za faktury wystawione z terminem płatności nawet 90 dni.

Pewne pieniądze

Otrzymasz pieniądze praktycznie natychmiast. Nawet wtedy, gdy Twoja firma wystawia faktury z odroczonym terminem płatności, nie musisz czekać na zapłatę.

Płynność finansowa

Płynność finansowa jest cenna w każdej firmie. Dzięki faktoringowi zapewnisz ją także w swojej firmie.

Prostota działania

Faktoring to minimum formalności i wygoda korzystania. Faktoringiem możesz zarządzać z poziomu swojego komputera i nie musisz przeznaczać na to dużo czasu.

Bieżący dostęp do gotówki

Nie musisz czekać z realizacją zamówień, na bieżąco masz dostęp do środków na zakup niezbędnych materiałów i towarów.

Dla kogo jest faktoring?

Dla firm

wystawiających duża liczbę faktur w miesiącu lub wystawiających faktury na duże kwoty.

Dla przedsiębiorstw

których klienci oczekują długich terminów płatności za wystawione faktury.

Dla startupów

uruchamiających nowy biznes, nie posiadających histroii kredytowej

Dla właścicieli firm

którzy nie mają czasu na załatwianie formalności związanych z uzyskaniem stosownych zaświadczeń z ZUS-u i US-u.

Dla biznesmenów

którzy nie chcą zaciągać zobowiązań finansowych w postaci kredytów lub pożyczek i podpisywać z tego tytułu umów zabezpieczonych np. wekslami.

Korzyści, jakie niesie ze sobą faktoring!

  • Otrzymasz pieniądze praktycznie natychmiast. Nawet wtedy, gdy Twoja firma wystawia faktury z odroczonym terminem płatności, nie musisz czekać na zapłatę. Dzięki faktoringowi zapewnisz płynność w swojej firmie.
  • Twoja sytuacja finansowa nie musi być idealna. W przeciwieństwie do banków, firmy faktoringowe nie patrzą na zdolność kredytową, nie są także wymagane zaświadczenia z ZUS i US. Negatywna decyzja kredytowa nie oznacza także braku możliwości skorzystania z faktoringu.
  • Szybkie działanie. Od pierwszego dnia działalności kredytu nie dostaniesz, ale możesz skorzystać z faktoringu.
  • Prostota działania. Faktoring to minimum formalności i wygoda korzystania. Faktoringiem możesz zarządzać z poziomu swojego komputera i nie musisz przeznaczać na to dużo czasu.
  • Wiarygodność w oczach banków. Dzięki poprawie płynności finansowej staniesz się bardziej wiarygodnych w oczach banków, dzięki temu łatwiej uzyskasz środki na realizację swoich kolejnych przedsięwzięć i inwestycji.
  • Bieżący dostęp do środków. Nie musisz czekać z realizacją zamówień, na bieżąco masz dostęp do środków na zakup niezbędnych materiałów i towarów.
  • Brak ryzyka niewypłacalności kontrahentów. Przenosisz na firmę faktoringową ryzyko niewypłacalności kontrahenta i ewentualnych opóźnień w płatnościach.
Wypróbuj usługę

Poznaj GuruGroup

Guru Group - każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Najpierw rozpoznajemy sytuację i potrzeby. Dopiero później zaczynajmy rozmawiać o produktach i konkretnych rozwiązaniach.

Nieważne kim jesteś i jak duża jest Twoja firma. Wszystkie z produktów, które mamy w ofercie są dla Ciebie. Będą różnić się między sobą, ponieważ mają być dopasowane do Ciebie, nie ty do nich.

czytaj więcej